Kalendář akcí

Kalendář akcí

Květen

27. květen

Cvičení po porodu

Kurz je zaměřen k osvojení cvičebních postupů k rychlému návratu organismu do stavu před těhotenstvím. Cviky jsou zaměřeny na diastázi, posílení pánevního dna, břišního a prsního svalstva, protahovací a relaxační cviky, cviky na..

27. květen

Klub sólo rodičů

Klub sólo rodičů s poradenstvím je otevřená podpůrná skupina moderovaná rodinným poradcem a odborníkem na danou problematiku, určená pro všechny, kteří procházejí či si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod,..

28. květen

Cvičeníčko

Kroužek pro rodiče s dětmi, pohybové aktivita...

29. květen

Kulatý stůl Psychobiografický model péče u seniorů

Pro pečovatele formální i neformální, zástupce obcí i seniorských organizací, pro pracovníky v sociálních službách a pro veřejnost. Odborný a praktický přínos. Poprvé v Brně v rámci projektu Politika stárnutí na krajích pro..

29. květen

Den dětí na Šelepce

Akce pro veřejnost v rámci kampaně Brněnské dny bez úrazu 2018. Při příležitosti oslavy svátku dětí - stanoviště a hravé úkoly v parku Šelepka. Ukázka bezpečné jízdy v autě...

29. květen

Akce Family Pointu - Tvoření z recyklačního materiálu

Vyrobte si s námi didaktickou hračku. Trénujete zavazování tkaniček? Tak třeba takovou hračku si u nás vyrobíte. Nebo si děti nerady čistí zuby? I na to si něco poutavého vyrobíme. A to vše z recyklačního materiálu...

29. květen

Cvičení s přípravou k porodu

Šestitýdenní kurz vedený porodní asistentkou je určený nastávajícím maminkám ve třetím trimestru těhotenství. Kurz připravuje nastávající maminky po fyzické stránce na porod a nabízí praktické rady, jak si jej mohou ulehčit...

29. květen

Kroužek orientálních tanců

Naučíte se uvolnit celé tělo pomocí různých tanečních prvků a ještě se u toho cítit velmi žensky...

29. květen

Kroužek Latino

Tanečně-pohybový kroužek pro všechny, kteří chtějí za zvuků latinoamerické hudby získat skvělou kondici, správné držení těla a krásnou postavu..

30. květen

Háďata

Program pro rodiče s dětmi ve věku 4–7 let, který je založen na principu pozitivního ovlivňování psychomotorického vývoje dítěte. Zaměřuje se na podporu motorického vývoje rehabilitací koordinačních potíží souvisejících s..

 

Květen