Kalendář akcí

Kalendář akcí

Březen

25. březen

kurz Efektivní rodičovství

Kurz Efektivní rodičovství tvoří devět témat, která zahrnují základní principy efektivní výchovy a jejich aplikaci do praktického rodinného života. Lektor podává krátký teoretický výklad a na velkém množství praktických..

25. březen

Klub sólo rodičů

Klub sólo rodičů s poradenstvím je otevřená podpůrná skupina moderovaná rodinným poradcem a odborníkem na danou problematiku, určená pro všechny, kteří procházejí či si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod,..

25. březen

Klub seniorů

Pro seniory ze Zbraslavi a okolí je připraven pestrý program : procvičování paměti a pozornosti, cvičení na židlích, AZ kvíz, vyrábění dárkových předmětů a dekorací, povídání při kávě a čaji...

25. březen

Poporodní kurz

kurz pro maminky po porodu - jak se správně postarat o novorozeně..

25. březen

Cvičení po porodu

Kurz je zaměřen k osvojení cvičebních postupů k rychlému návratu organismu do stavu před těhotenstvím. Cviky jsou zaměřeny na diastázi, posílení pánevního dna, břišního a prsního svalstva, protahovací a relaxační cviky, cviky na..

26. březen

Cvičeníčko

Kroužek pro rodiče s dětmi, pohybové aktivita...

26. březen

Kurz pro nastávající rodiče - Konec těhotenství

Stát se rodičem, přináší do života mnoho změn a nových věcí. S námi se jich však nemusíte bát. Tyto přednášky připravují nastávající rodiče na pobyt v porodnici a usnadňují pobyt v ní, připravují nastávající rodiče na..

27. březen

Kroužek orientálních tanců

Naučíte se uvolnit celé tělo pomocí různých tanečních prvků a ještě se u toho cítit velmi žensky...

27. březen

Kroužek Latino

Tanečně-pohybový kroužek pro všechny, kteří chtějí za zvuků latinoamerické hudby získat skvělou kondici, správné držení těla a krásnou postavu..

27. březen

Cvičení s přípravou k porodu

Šestitýdenní kurz vedený porodní asistentkou je určený nastávajícím maminkám ve třetím trimestru těhotenství. Kurz připravuje nastávající maminky po fyzické stránce na porod a nabízí praktické rady, jak si jej mohou ulehčit...

27. březen

Cvičení s kojenci 3

Kurz cvičení, masáží, relaxací a výživy pro rodiče s dětmi do 1 roku (8 lekcí)...

28. březen

Výtvarka pro rodiče s dětmi

Jednoduché tvoření ve spolupráci s rodiči je určeno pro děti od 2 let. Děti si vyzkouší stříhání, lepení, vytrhávání, velkoformátovou malbu, tupování a mnoho dalších, výtvarných technik...

28. březen

Svatba. A co dál?

Svatba. A co dál? aneb jak prožívat s pokojené manželství? Čeká Vás svatba, nebo jste čerství manželé? Co dělat, aby naše láska nevyprchala? “Co když se pohádáme? Nezmění náš vztah příchod dětí?” Nad těmito a podobnými..

28. březen

Hraníčko

Kroužek pro rodiče s dětmi, pohybové aktivita a výtvarné aktivity...

 

Březen